RealityBulharsko.cz

EUR
EUR
Hledat nemovitost

Nabízíme k prodeji zařízený apartmán 2+кк přibližně 350 m od pláže

Prodej
Slunečné pobřeží / Svati Vlas
46 900 EUR
Plocha: 53 m2
( 885 EUR / 1m2 )
  • Klimatizace ✓ Elektřina ✓ Internet Wi-fi ✓ Po koulaudaci ✓ Zařízený ✓ Výhled na moře ✓ Parkovací stání ✓ do 350 m od pláže ✓ Bazén ✓ kabelová televize ✓ bez provize ✓ Vestavěná kuchyň ✓ otevřená kuchyně ✓ Koupelna se sprchou ✓ zahradní plochа ✓ plastová okna ✓ výhled na hory ✓ Kanalizace ✓ Bazén pro děti ✓ Ostraha ✓ Výhled na bazén ✓ terasa
Novinka
Rádi vám nabídneme k prodeji dvoupokojový zařízený apartmán 2+kk s terasou s výhledem na bazén a částečným výhledem na moře.Velice dobrá dostupnost k pláži přibližně 350 m a 500 m od přístavu DINEV Marina, kde je mnoho restaurací, barů a kaváren. Apartmán se prodává plně vybaven dle aktuálních fotografií. Velice atraktivní cena. Doporučujeme!
Celková plocha: 53m2 (včetně balkonu a společných částí).
 
Apartmán se skládá z předsíně, obytné části, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a WC a velké terasy. Jedna oddělená ložnice je vybavena manželskou postelí a šatní skříní.
 
Roční poplatek za údržbu činí 450 € za rok. V údržbě společných částí je zahrnuto:
údržba společných částí komplexu
údržba společné části budovy
údržby zelených ploch komplexu
údržba bazénu
celoroční strážení komplexu
osvětlení společných částí domu

 
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci rodin s dětmi, ale i jako investice k pronájmu.Kdo se rozhodne koupit byt v Bulharsku v blízkosti moře v komplexu má jedinečnou příležitost žít zde trvale nebo jen rekreačně v jednom z nejklidnějších relaxační středisek v Bulharsku.
Pro klienty či majitele apartmánů nabízime celoročně odvoz z letiště Burgas,Varna.
 

Jedná se o prezentaci inzerenta, kontakt na zastupující realitní kancelář získáte odesláním dotazu na reality-bulharsko@seznam.cz

Případně nás můžete navštívit osobně v kanceláři v Brně v sídle  HUB BRNO na Cyrilské 508/7 a představíme Vám bližší podrobnosti (nutná telefonická domluva předem viz záložka KONTAKT)

hubbrno-banner-prostory-cz

Pošlete nám dotaz

π
© 2018 - 2024 Webdesign, PHP & MySQL by sparrow soft